Menu
Alışveriş Sepetim
950 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Sıkça Sorulan Sorular

lezzetdeposu.com olarak doğal üretim yapan, lezzetli ve yerel hammaddeler kullanmaya özen gösteren güvenilir markaları bir araya getirerek oluşturduğumuz online market ile sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda özel beslenme alışkanlıklarına ve yaşam tarzına da sahip olan müşterilerimizin memnuniyeti için online marketimizdeki ürünlerimizin çeşitliliğini her geçen gün arttırma gayretindeyiz.

 


Sipariş verebilmeniz için mail adresiniz ve telefon numaranız ile üye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üyeliğiniz sayesinde kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 

Üyelik başvurularınız için internet sitemizin sağ üst köşede bulunan 'Üye Ol' butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki formu doldurduktan sonra üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz .

 

ÖNEMLİ: Tartlar / Pasta / Sütlü tatlılar kategorisindeki ürünler Kadıköy/İstanbul bölgesi dahilinde sipariş alınmaktadır. Bu kategorideki ürünlerimizi +4 dereceli araçlarımızla, soğuk zincir kırılmadan kendi teslimat personelimizle kapınıza kadar getiriyoruz.

Diğer tüm ürünlerimizi siparişinizden hemen sonra hazırlayıp tüm Türkiye'ye kargolamaktayız.

 

 

Kargo ücretimiz 8,90 TL’dir. 120 TL ve üzeri siparişlerinizden kargo ücreti almıyoruz.

ÖNEMLİ: Tartlar / Pasta / Sütlü tatlılar kategorisindeki ürünler Kadıköy/İstanbul bölgesi dahilinde sipariş alınmaktadır. Pastalarımızı kargo ile değil kendimiz teslim etmekteyiz. Bu kategorideki ürünlerimizi +4 dereceli araçlarımızla, soğuk zincir kırılmadan kendi teslimat personelimizle kapınıza kadar getiriyoruz.Tartlar, sütlü tatlılar ve pastalar kategorisindeki ürünleri soğuk zincir kırılmadan kendi teslimat personelimizle kapınıza kadar getiriyoruz. Diğer tüm ürünlerimiz siparişinizden sonra hazırlanır ve son kontrolleri yapıldıktan sonra kargoya verilir.Kredi kartınız ile (Visa ve MasterCard logolu) online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerde; ödeme yönteminde değişiklik ve banka kartı (debit kart) ile ödeme teknik kısıtlamalar nedeniyle maalesef yapılamamaktadır. Yasal düzenlemeler gereği, gıda alışverişlerinde taksit uygulaması geçerli değildir.

Kapıda ödeme maalesef yok.

Yasal düzenlemeler gereği, gıda alışverişlerinde taksit uygulaması yapılamamaktadır.

27.11.2014 tarih 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği”nin 2. Maddesinin (ğ) nolu bendi gereği “Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine” ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.

Teslim aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde şikayetinizi, 0850 307 30 37 numaralı müşteri hattımıza iletmenizi veya sitemizin ‘Bize Ulaşın’ bölümünden mail göndermenizi rica ederiz.

Sitemiz, bize iletmiş olduğunuz tüm bilgileri korumak için gerekli tüm önlemleri alır. Ayrıca İnternet sitemizin güvenliği, 128 bit imash şifreleme sistemi ile sağlanmakta olup, üyelerimizin bilgileri hiçbir üçüncü kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı numaranız, online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmektedir. Üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve kart bilgileri saklanmamaktadır. Kart bilgileri güvenliğini sağlamak için lezzetdeposu.com’da SSL Sertifikası bulunmaktadır.

İnternet sitemizde yer alan "Bize Ulaşın" bölümünde bulunan formumuzu doldurarak veya online@lezzetdeposu.com adresine mail göndererek görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 0850 307 30 37 hattımızı arayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizin bizim için çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.