Menu
Alışveriş Sepetim
950 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Çay & Bitki Çayları

Herbal Tea Box' ın içinde hangi ürünler var?- Vanilia: Rooibos, karanfil, çubuk vanilya, kasımpatı, ebegümeci (1 adet)- Chico: Rezene, elma kurusu, çilek kurusu, limonotu  (1 adet)- Collagen: Mavi kelebek çiçeği, gül, ebegümeci, üzüm çekirdeği, funda (1 adet)- White Coc..
720,00TL
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Beauty Bolitos Tea, hücre yenilenmesine destek vererek daha canlı bir hisse kavuşmanız için sizi bekliyor. İçindekiler: Yeşil çay, rezene, yıldız anason, ebegümeci Ürünün gram..
120,00TL
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Chico Bolitos Tea, çocuklar içindir.İçindekiler: Rezene, elma kurusu, çilek kurusu, limonotuÜrünün gramajı: 25 gr+4 raf ömrü: 6 ay içinde tüketebilirsiniz.Demleme: 1 bard..
120,00TL
Collagen 25 gr
En Çok Satan
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Collagen Bolitos Tea,kafeinsizdir. Rahatlamaya yardımcı olur. Özellikle hindistan cevizi ezmesi dolgulu kurabiyelerimizden Babe ile tüketmenizi tavsiye ederiz.İçindekiler: Mav..
120,00TL
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Immun Bolitos Tea, bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olur. İçindekiler: Tarçın, karanfil, zencefil, karabiber, krizantemÜrünün gramajı: 25 gr+4 raf ömrü: 6 ay içinde tüketebil..
120,00TL
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Madre Bolitos Tea, anne sütünü arttırmaya yardımcı olur.İçindekiler: Frenk kimyonu, rezene, anason, melisa, ambar çiçeğiÜrünün gramajı: 25 gr+4 raf ömrü: 6 ay içinde tüketebil..
120,00TL
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Mental Bolitos Tea, kafeinsizdir.Uyku problemlerine yardımcı olarak sizi daha rahat bir uykuya hazırlar.İçindekiler: Gül yaprakları, rezene, altınotu, avokado yapraklarıÜrünün gramajı: ..
120,00TL
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Rose Bolitos Tea, alerjik problemlerinizi hafifletir.İçindekiler: Seylan çayı, gül yaprakları, gül yağıÜrünün gramajı: 25 gr+4 raf ömrü: 6 ay içinde tüketebilirsiniz.Demleme: 1 bardak (..
120,00TL
Slim 25 gr
En Çok Satan
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Slim Bolitos Tea, metabolizmanızın hızını artırmaya yardımcı olur. İçindekiler: Oolong çayı, rooibos, moringa, mate, kayısı yağıÜrünün gramajı: 25 gr+4 raf ömrü: 6 ay içi..
120,00TL
Brand: Bolitos Tea
Bitki çaylarının içerikleri nasıl?- Vanilia: Rooibos, karanfil, çubuk vanilya, kasımpatı, ebegümeci- Chico: Rezene, elma kurusu, çilek kurusu, limonotu - Collagen: Mavi kelebek çiçeği, gül, ebegümeci, üzüm çekirdeği, funda - White Coco: Beyaz Ça..
720,00TL
Tropic 25 gr
En Çok Satan
Brand: Bolitos Tea
Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu benzersiz bitki çayının harmanlanmasında tamamen doğadan ilham aldık. Tropic Bolitos Tea, bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olur.İçindekiler: Ürünün gramajı: 25 gr+4 raf ömrü: 6 ay içinde tüketebilirsiniz.Demleme: 1 bardak (200 ml) 80 ..
120,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)