Menu
Your Cart
300 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Rosso

No23 Jalapenolu, yeşil biberli ve lahanalı sos
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
No23 Jalapenolu, yeşil biberli ve lahanalı sos odun ateşinde közlenmiş kırmızı biber içerir.  Kahvaltılık, meze ya da ekmek üstü lezzeti olarak tüketebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış ve özenle üretilmiş sebze içerir. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandı..
54,00TL
No24 Közlenmiş biberli, italyan baharatlı sos
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
No24 Közlenmiş biberli, italyan baharatlı sos odun ateşinde közlenmiş kırmızı biber içerir.  Kahvaltılık, meze ya da ekmek üstü lezzeti olarak tüketebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış ve özenle üretilmiş sebze içerir. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandır..
54,00TL
No25 Közlenmiş patlıcanlı, havuçlu sos
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
No 25 Közlenmiş patlıcanlı, havuçlu sos odun ateşinde közlenmiş patlıcan içerir.  Kahvaltılık, meze ya da ekmek üstü lezzeti olarak tüketebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış ve özenle üretilmiş sebze içerir. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandırıcı içermez..
54,00TL
No26 Cevizli, közlenmiş biberli ve kuru domatesli sos
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
No 26 Cevizli, közlenmiş biberli ve kuru domatesli sos odun ateşinde közlenmiş kırmızı biber ve güneşte kurutulmuş domates içerir.  Kahvaltılık, meze ya da ekmek üstü lezzeti olarak tüketebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış ve özenle üretilmiş sebze içerir. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pek..
54,00TL
No27 Bademli, zeytinli ve güneşte kurutulmuş domatesli sos
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
No 27 Bademli, zeytinli ve güneşte kurutulmuş domatesli sos yoğun miktarda güneşte kurutulmuş domates ve közlenmiş kırmızı biber içerir.  Kahvaltılık, meze ya da ekmek üstü lezzeti olarak tüketebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış ve özenle üretilmiş sebze içerir. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pe..
54,00TL
Rosso Original
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Rosso Original odun ateşinde közlenmiş sebzelerden oluşur. Kahvaltılık olarak, yemeklerinizde, makarna sosu ya da ekmek üstü olarak tüketebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış domates, kırmızı biber, patlıcan, havuç içerir. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlan..
32,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)