Menu
Your Cart
200 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Ezmeler

Antep Fıstığı Ezmesi
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Badem Ezmesi çifte kavrulmuş antep fıstığı parçaları içerir. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandırıcı içe..
66,00TL
Badem Ezmesi
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Badem Ezmesi çifte kavrulmuş badem ve ceviz parçaları içerir. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandırıcı iç..
42,00TL
Enerji Kutusu
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Enerji Kutusu çifte kavrulmuş kuruyemişlerden oluşan ezmeler içerir. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandı..
220,00TL
Fındık Ezmesi
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Fındık Ezmesi çifte kavrulmuş badem ve ceviz parçaları içerir. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandırıcı i..
38,00TL
Hindistan Cevizi Ezmesi
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Hindistan Cevizi Ezmesi çifte kavrulmuş badem ve ceviz parçaları içerir. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatl..
42,00TL
Bolitos Immun Şekersiz Sarı Haşhaş Ezmesiİçindekiler Tane haşhaştan üretilmiştir. Koruyucu ve tatlandırıcı içermez. Ürün Gramajı230 GrSaklama KoşullarıSerin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. ..
36,00TL
Şekersiz Siyah Haşhaş Ezmesi
En Çok Satan
Bolitos Immun Şekersiz Siyah Haşhaş Ezmesi  İçindekilerTane haşhaştan üretilmiştir. Katkı maddesi, koruyucu ve şeker içermez. Ürün Gramajı250 grSaklama KoşullarıSerin, kuru, nemsiz ve ışık almayan ortamda muhafaza ediniz. ..
36,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)