Menu
Alışveriş Sepetim
950 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Rituals London

Ürünün Faydaları - Stres ve Anksiyeteyi azaltır, zihni sakinleştirir.- Sindirim sistemi üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.- Kas ve eklem ağrılarında etki sağlar ve kasları gevşetir.Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 Ada Çayı Esansiyal YağıElde edilme metodu: Buhar Distilasy..
165,00TL
Ürünün Faydaları-Cilt enfeksiyonlarını ve yaraları tedavi etmeye yardımcı olur.-Anti- inflamatuar özellikler: Artrit ve romatizma gibi iltihaplı durumları hafifletir.-Soğuk algınlığı, sinüzit gibi solunum yolu sorunlarını giderir. Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 Ardıç T..
160,00TL
 Ürünün Faydaları-Sindirim sorunlarını hafifletmeye yardımcı olabilir ve sindirim sisteminin düzelmesine katkıda bulunur. - Odaklanmayı arttırabilir ve zihinsel netliği destekler. - Rahatlatıcı ve yenileyici bir kokuya sahip olan biberiye uçucu yağı,stresi azaltmaya yardımcı olur..
145,00TL
 Ürünün Faydaları- Akne tedavisi: Akne oluşumunu azaltabilir ve sivilceleri kurutur.- Ayak mantarı, tırnak mantarı gibi mantar enfeksiyonlarına karşı etkili olabilir.- Antimikrobiyal özellikleri sayesinde,kötü kokuları gidermeye yardımcı olur ve hoş bir koku sağlayabilir.Ürün boyutu : 10 ..
165,00TL
 Ürünün Faydaları-Citronella uçucu yağı hoş bir kokuya sahip olduğundan ev veya odaları tazelemek için kullanılır,kötü kokuları giderir.-Enerjiyi artırır ve canlılık hissi verir. Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100  Citronella Esansiyal YağıElde edilme metodu: Buhar ..
165,00TL
 Ürünün Faydaları- Stresi azaltır rahatlatıcı özellikleri sayesinde zihni sakinleştirir.- İştahı dengeleyip kilo kontrolüne yardımcı olur.- Ciltteki sivilce ve yağlanmayı azaltır. Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 Greyfrut Esansiyal YağıElde edilme metodu: Buhar Distil..
150,00TL
 Ürünün Faydaları- Ciltteki tahrişleri hafifletir,sivilce ve akne gibi cilt problemlerini tedavi eder. - Ev veya kişisel bakım ürünlerinde kullanılarak mekanları tazeler ve kişisel hijyen sağlar.-Depresyon belirtilerini hafifletir,ruh halini yükseltir. Ürün boyutu : 10 mlÜrün i..
165,00TL
 Ürünün Faydaları- Diş eti sağlığını iyileştirir ve ağız kokusunu giderir.- Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahiptir mikroplarla savaşarak enfeksiyon riskini azaltır.- Baş ağrısı, diş ağrısı ve kas ağrılarını hafifletir.Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 Karanfil Esansiy..
145,00TL
Ürünün Faydaları- Koku terapisi olarak kullanılarak ruh halini iyileştirir ve zindelik katar.- Saç sağlığını iyileştirir, kepeklenmeyi ve saç dökülmesini azaltır.- Solunum yollarını açar, öksürük ve boğaz ağrısını hafifletir.Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 KekikTohumu Esansiyal..
145,00TL
 Ürünün Faydaları- Kan dolaşımını arttırarak cilt ve saç sağlığını iyileştirir.- Stresi azaltır,zihinsel rahatlamayı sağlar.Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 Ada Çayı Esansiyal YağıElde edilme metodu: Buhar DistilasyonuUyarılar: Direk cilt ile temasa uygun değildir. Da..
135,00TL
Ürünün Faydaları-  Solunum yollarını açar, zindelik katar.- Kan dolaşımını arttırarak cilt ve saç sağlığını iyileştirir.- Cilt sağlığını iyileştirir, sivilce ve cilt lekelerini azaltır. Ürün boyutu : 10 mlÜrün içeriği: %100 Limon Kabuğu Esansiyal YağıElde edilme metodu: Bu..
150,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)