Menu
Your Cart
300 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Kremalar

Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Alıç Kreması dalından, mevsiminde ve yöresinden toplanan meyvelerden oluşur. Kahvaltılık olarak, kek ve kurabiyelerinizin içinde, smoothielerinizin içerisinde ya da yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandır..
44,00TL
Bolitos Immun Haşhaş KremasıİçindekilerHaşhaş Tohumu, pancar şekeri, bitkisel yağ, yağsız süt tozu, peynir altı suyu tozu, sitrik asitAlerjen BilgisiSoya ve süt ürünü içerir.Ürün Gramajı 250 grSaklama KoşullarıSerin, kuru, nemsiz ve ışık almayan ortamda muhafaza ediniz. ..
58,00TL
Bolitos Immun Kakaolu Fındık Kreması İçindekilerFındık, kakao tozu, pancar şekeri, süt tozu, peynir altı suyu tozu, bitkisel yağ, lesitin, sitrik asit, vanilyaAlerjen BilgisiSoya ve süt ürünü içerir. Ürün Gramajı250 GrSaklama KoşullarıSerin, kuru, nemsiz ve ışık almayan yerde muhafaza edin..
58,00TL
Kakaolu Fındık Kreması
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Kakaolu Fındık Kreması çifte kavrulmuş fındıklardan oluşur. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatlandırıcı içer..
38,00TL
Kızılcık Kreması
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Kızılcık Kreması dalından, mevsiminde ve yöresinden toplanan meyvelerden oluşur. Kahvaltılık olarak, kek ve kurabiyelerinizin içinde, smoothielerinizin içerisinde ya da yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatla..
42,00TL
Kuşburnu Kreması
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Kuşburnu Kreması dalından, mevsiminde ve yöresinden toplanan meyvelerden oluşur. Kahvaltılık olarak, kek ve kurabiyelerinizin içinde, smoothielerinizin içerisinde ya da yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı ve yapay tatla..
42,00TL
Süt Kreması
En Çok Satan
Brand: Casa de Crema
Casa de Crema Süt Kreması özel bakır kazanda saatlerce kaynatılarak tamamen doğal yollarla elde edilir. Kahvaltılık olarak, pankek, kek ve kurabiyelerinizin üstünde, smoothielerinizin içerisinde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, pektin, kıvam arttırıcı v..
42,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)