Menu
Your Cart
300 tl ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Un Çeşitleri & Tahıllar

Brand: Amos Farming
Amos Farming Badem Unu kaliteli ve özenle seçilmiş bademlerden elde edilmiştir. Glütensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. Buğday unu yerine alternatif olarak kullanılabilir. Tadı ve dokusu ile tatlılarda genellikle kullanır. Badem Unu glüten içermediği gibi vegan ve organik bir üründür. Glisemik i..
94,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Beyaz Un buğdayın işlenmesi sonucunda elde edilir. Buğday unu olarak da isimlendirilir.  Yemeklerde, çorbalarda, tatlılarda, makarnalarda, ekmeklerde, kurabiyelerde, pastalarda sıklıkla kullanılır. İçerisinde katkı maddesi, koruyucu ve şeker içermez. Ürün Gramajı500 gr&nb..
24,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Karabuğday Unu katkı maddesi ve koruyucu içermeden en doğal yollarla, özenle seçilmiş karabuğdayların öğütülmesiyle sizlerin sofraları için hazırlanır. Glütensizdir. Şişkinlik yaratmaz. Mide sağlığınıza faydalıdır. Karabuğday unu sadece tatlılarda değil tüm unlar yerine kullanılabi..
64,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Keçiboynuzu Unu en kaliteli keçiboynuzlarının seçilip katkı maddesi içermeden, koruyucu eklenmeden öğütülmesiyle sizlerin sofralarına sunulmuştur. Hiçbir katkı malzemesi içermez. Çok faydalı bir besindir. Çocukların gelişiminde çok etkilidir. Bağırsak, beyin, mide sağlığında çok fa..
72,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Kinoa Unu kaliteli kinoaların öğütülüp, katkı maddesi, koruyucu içermeden en doğal haliyle paketlenmesiyle hazırlanır. Glüten içermez. Şişkinlik oluşturmaz. Beyaz un yerine rahatlıkla kullanılabilir. Glisemik indeksi düşük olduğundan diyet dostu bir un çeşididir. Çorbalarda, makarnalard..
48,00TL
Brand: Amos Farming
Gökova Mısır Unu kaliteli mısırların kurutulup öğütülmesiyle hazırlanmıştır. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu içermez. En sağlıklı halde sizler için paketlenmiştir. Mısır ununun içinde bol miktarda potasyum, magnezyum ve lif vardır. Karaciğer, bağırsak sağlığı açısından çok faydalıdır. Yemeklerinizde,..
34,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Organik Tam Buğday Unu buğday tanelerinin dış kısımlarının çıkarılmadan öğütülmesiyle hazırlanır. Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici ürün kesinlikle içermez. Lif, mineral, vitamin oraları oldukça yüksek olduğundan çok sağlıklıdır. Çorbalarda, tatlılarda, keklerde, pastalarda, makarn..
34,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Pirinç Unu pirincin öğütülmesi sonucunda sofralarınıza uygun hale getirilmiştir. Pirincin içerisinde bolca vitamin ve mineraller bulunur. Pirinç unu da bu vitamin ve minerallerden bolca içermektedir. Gökova Pirinç Ununda hiçbir katkı maddesi, koruyucu bulunmaz. oldukça sağlıklıdır. Gene..
34,00TL
Brand: Amos Farming
Amos Farming Yulaf Unu katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermeden, özenle öğütülmüş yulaf tanelerinden oluşmaktadır. En sağlıklı şekillerde sofralarınıza sunulan yulaf unu, buğday ununun kullanıldığı her yerde alternatif bir seçenek olabilir. İnce bir şekilde öğütüldüğü için içine koyduğunuz..
46,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)